Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si është të jesh i dashuri Rihann-ës

Shko poshtë

Si është të jesh i dashuri Rihann-ës Empty Si është të jesh i dashuri Rihann-ës

Mesazh nga Nora Sat Jul 16, 2011 6:28 pm

Si është të jesh i dashuri Rihann-ës Rihanna

Këngëtarja e famshme Rihanna, kohët e fundit ka treguar në një intervistë se si preferon që të zhvillojë komunikimin me meshkujt. Sipas 23-vjecares, e cila njihet si një nga këngëtaret më seksi femër, cdo mashkull është gjahtar nga natyra, dhe është I interesuar që të ndjekë viktimën e tij. Për këtë arsye strategjia më e mirë e joshjes për fëmrat është të marrin pjesë në lojë e ti përgjigjen rolit të ashtuquajtur “pre”
Por ylli pranon se ndonjëhere I pëlqen të luajë rolin e kundërt. Ajo thotë se është e hapur për dashurinë por admiruesi I saj duhet që të fitojë vëmëndjen dhe pëlqimin e saj. Këngëtarja beson se menjëherë kur një mashkull fiton atë që do, ka dëshira të reja. Si përfundim, nëse një femër ia plotëson të gjitha një mashkulli shumë shpejt ai do të mërzitet me të.
Përsa I përket jetës së saj personale, Rihanna vendosi të mos I përgjigjej pyetjes nëse momentalisht po del me dikë apo jo. Megjithate ajo ,mendon se partneri ideal do të ishte nga e njëjta fushë pasi, partnerët në këto raste e kuptojnë më mirë njëri tjetrin dhe arrijnë të gjëjnë gjuhën e përbashkët.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Si është të jesh i dashuri Rihann-ës Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Si është të jesh i dashuri Rihann-ës Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi