Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argjentina drejt Spanjës për pushime

Shko poshtë

Argjentina drejt Spanjës për pushime   Empty Argjentina drejt Spanjës për pushime

Mesazh nga Nora Wed Jul 20, 2011 6:37 pm

Argjentina drejt Spanjës për pushime   F.0720150307259_m

Argjentina Ramosaj ka vendosur që pas përfundimit të projekteve të saja muzikore ta qerasë veten me një pushim luksoz.
Pas përfundimit të këngës më të re, një këngë verore e punuar nga Hekuran Krasniqi dhe e cila pritet të publikohet së shpejti, këngëtarja do t’i kaloj disa ditë pushime në plazh. Dhe, siç mëson Telegrafi, ajo ka zgjedhur të shijojë bregdetin e Spanjës.

“Të dashur miq, shpresoj që jeni mirë të gjithë dhe jeni duke shijuar pushimet. Unë kam punuar shumë në projekte të reja dhe shumë shpejt do të lancohet edhe kënga ime e re. Shpresoj të shihemi në koncertet e mia të ardhshme (do t’i bëj publike datat pasi të kthehem nga pushimet)”, ka shkruar Argjentina në profilin e saj në Facebook.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Argjentina drejt Spanjës për pushime   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Argjentina drejt Spanjës për pushime   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi