Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë

2 posters

Shko poshtë

Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Empty Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë

Mesazh nga Nora Sat Jul 23, 2011 6:59 am

Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   F.0722231521981_m

Fama e Justin Bieber nuk pritet të zgjasë shumë sa mendojnë njerëzit, gjithnjë sipas reperit Vanilla Ice.
Vanilla mendon se Bieber mund ta ketë fatin e tij, kur në moshën 17 vjeçare krijoi hitin “Ice Ice Baby” dhe më pas nuk kishte sukses, ndërsa reperi ndjen se po e njëjta gjë, rënia e famës që do të jetë e shpejtë dhe e dhimbshme mund t’i ndodhë edhe tinejxherit sensacional.

“Unë e bëra “Ice Ice Baby” kur isha 16 vjeç. Dhe kështu mund të ndërlidhem me të. Unë kam shituar mbi 100 milionë kopje dhe unë e kam pasur një fundjavë që zgjati për tri vjet, dhe nuk e dija si isha, cila ishte gjëja ime parësore në jetë. Parashikimi im për Bieber është se ai momentalisht është duke e përjtuar fundjavët që zgjasin me vite dhe se atij nuk do t’iu zgjasë dhe aq kjo famë”, u shpreh Vanilla Ice.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Empty Re: Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë

Mesazh nga GentleMan Sat Jul 23, 2011 11:09 am

nermal qe nuk zgjat shum se ky ka tekste te rinis te kategoris 12 deri 16 vjeqare.. ndersa ky po rritet ska ma bieber :D
GentleMan
GentleMan
The Legend´s
Web-Master
The Legend´sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 37
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fama e Bieber nuk do të zgjasë shumë   Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi