Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook

Shko posht

Super Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 3:29 pm

Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Facebook

Policia e Kosovs ka arrestuar nj mashkull, pasi q nprmjet nj adrese n Facebook, sht paraqitur si femr dhe e ka detyruar nj tjetr mashkull q t zhvishet para kamers, shkruan Express.

M pas ai, ka krkuar t holla nga viktima, n mnyr q fotografit e tij t mos publikohen n internet.

Nprmjet Western Unionit, viktima ia kishte drguar shantazhuesit disa qindra euro.

Kshtuq kujdes pr t gjith q kalojn "vijn e kuqe" n Facebook, pasi pa Vjollcs, Agness dhe Drits, mund t fshihet Agimi, Bekimi ose Valmiri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook

Mesazh nga GentleMan prej Sat Jul 23, 2011 3:34 pm

eeeeeeeee qeshtu hini hini ne fjebsuka:P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 23, 2011 3:42 pm

Hahaha mire ja paska ba, po qka e ka shti mu desh ate.

_________________
Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Arrestohet kosovari q zhveshi nj mashkull n Facebook

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi