ifti me 18 fmij: Duam edhe dy djem

Shko posht

Super ifti me 18 fmij: Duam edhe dy djem

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 27, 2011 11:08 am

ifti me 18 fmij: Duam edhe dy djem Cifti2

Kelly Bates sht nj grua amerikane q ka lindur 18 fmij dhe do i plqente t kishte edhe disa t tjer. Pjesn m t madhe t jets sime kam qen shtatzn dhe pr mua sht gjja m normale n bot. Kur nuk pres fmij m bn prshtypje, shprehet 44-vjearja Kelly.

Fmija m i madh i saj sht 22 vje, ndrsa m i vogli vetm 11-muajsh. ifti ka 10 djem dhe 8 vajza... deri tani.

Kelly dhe bashkshorti i saj Gil kan ndrmend ta rrumbullakosin shifrn: Nuk kemi nj program t caktuar. Nuk e dinim se do t bnim 18 fmij dhe nuk e dim dhe sa t tjer do t bjm. Do na plqente t kishim edhe dy djem. sht n dorn e Zotit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
ifti me 18 fmij: Duam edhe dy djem Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ifti me 18 fmij: Duam edhe dy djem Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi