Gruaja me thonje m t gjat n bot (Video)

Shko posht

Super Gruaja me thonje m t gjat n bot (Video)

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 16, 2011 3:35 pm

Gruaja me thonje m t gjat n bot (Video) F.0915202308107_m

Christine Walton (45 vjeare) nga Las Vegasi sht regjistruar n librin e rekordeve Guinness si gruaja me thonjt m t gjat n bot, shkruan Huffington Post.
Christina nuk i ka prer thonjt q prej moshs 18 vjeare, shkruan gazeta britanike Telegraph. Thonjt e saj jan t gjat gjithsej 6 metra. N dorn e saj t majt thonjt mbrrin gjatsin 3.1 metra, ndrsa gjatsia e thonjve n dorn e djatht sht 2.9 metra.

Christina mund t bj vet grim dhe t kryej punt e shtpis prkundr thonjve t gjat. E urrej t pastroj, por e bj rregullisht. Po ashtu bj grim dhe t gjitha punt tjera, tha Christine, e cila sht kngtare profesioniste. Problemi m i madh pr t sht ti nxjerr monedhat prej xhepit. Pr t shkruar SMS n telefon prdor nyejt e gishtave.

Tash pasi ka thyer rekordin botror, Christina planifikon ti pres thonjt, por kt do ta bj ngadal pr tu msuar t jetoj pa ta.

Zyrtari i librit t rekordeve Guinness, Stuart Claxton, tha se thonjt m t gjat n bot jan bukuri e rrall. Rekordin e mhershm e mbante Lee Redmond nga Salt Lake City e SHBA-ve, thonjt e s cils mbrrinin gjatsin 8.5 metra. Mirpo ajo i humbi thonjt pasi psoi nj aksident trafiku m 2009.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gruaja me thonje m t gjat n bot (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja me thonje m t gjat n bot (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi