E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej

Shko poshtė

Super E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej

Mesazh nga D3M1 prej Fri Oct 28, 2011 9:01 am

E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  F.1028091832289_m
Alba Yacue nga Kolumbia ruajti trupin e pajetė tė bashkėshortit
tė saj tė fshehur nė shtėpi njė muaj me shpresė se ai do tė ringjallej.
Alba
ruajti kufomėn e burrit tė saj Lucio Chacuea pasi ai i kishte thėnė njė
herė se “do tė kthehet sėrish ndėr tė gjallėt”. Lucio vdiq nė moshėn 61
vjeēare. Bashkėshortja e tij Alba mė pas fshehu trupin e tij dhe priste
tė “zgjohej”, shkruajnė mediat kolumbiane.

Policia filloi hetimet kur fqinjėt filluan tė dyshojnė pse mė nuk po e
shohin Lucion dhe lajmėruan zhdukjen e tij. Kur hetuesit mbėrritėn nė
shtėpinė e familjes Chacuea, e gjetėn kufomėn e fshehur nė dhomėn e
gjumit.

“Trupi i tij ishte fshehur nė dhomėn e gjumit pėr mė shumė se njė
muaj. Ishte i mbėshtjellė me njė batanije. Trupi kishte filluar tė
dekompozohej, ndėrsa nė shtėpi ndjehej njė erė e pakėndshme. Alba e
kishte duruar erėn me shpresė se bashkėshorti i saj do tė ngjallej”,
shkruan gazeta La Nacion.

Alba kishte kėrkuar nga kompania e varrimeve La Paz Funeral Home qė
tė rregulloj trupin e burrit tė saj qė mė pas ta varrosė nė oborr. “Ne
punojmė qė 40 vite. Kurrė nuk kemi pėrjetuar diē tė ngjashme. Jemi tė
shokuar”, tha drejtori i kompanisė sė varrimeve Evangelista Ome. Alba
dhe Lucio jetonin nė fshatin La Umbria nė jugperėndim tė Kolumbisė.

_________________
E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej

Mesazh nga Nora prej Fri Oct 28, 2011 10:54 am

E paska pas dasht shum :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E ruajti kufomėn e burrit njė muaj me shpresė se do tė ringjallej  Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi