Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjolla Morina së shpejti edhe aktore

Shko poshtë

Fjolla Morina së shpejti edhe aktore  Empty Fjolla Morina së shpejti edhe aktore

Mesazh nga AnG3L-E Sat Nov 05, 2011 10:37 pm

Fjolla Morina së shpejti edhe aktore  F.1105110427634_m

Këngëtarja Fjolla Morina përveç muzikës ajo ka vendosur të udhëtoj për në Kaliforni dhe të studioi për aktrim.Ajo dëshiron ta sprovoj vetën edhe në këtë fushë.

Ajo për mediat kosovare ka bërë të ditur se nuk do të hezitonte të pranonte ndonjë project filmik dhe përveç kësaj ajo shpreson që në Kaliforni , do t’i buzëqesh fati edhe në jetën private.

“Ka disa ditë që jam duke u përgatitur për të udhëtuar në Kaliforni, ku përveç që do ta vizitoj motrën time dhe mbesën e vogël Hayley Nicole, do të vijoj mësimet në një shkollë aktrimi, ku më pas do të filloj të merrem edhe me aktrim”, ka thë Fjolla.

“Fatit nuk i dihet mund ta takojë djaloshin e duhur për mua edhe në Kaliforni, kjo nuk do të më pengonte, madje as nacionaliteti nuk ka rëndësi për mua, thjeshtë të më dojë dhe ta dua ashtu siç është”, është shprehur në fund ajo.
AnG3L-E
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
Fjolla Morina së shpejti edhe aktore  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fjolla Morina së shpejti edhe aktore  Right_bar_bleue

Registration date : 14/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi