Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Shko poshtė

Super Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga GentleMan prej Wed Nov 23, 2011 12:19 am

Si pasojė e njė aksidenti komunikacioni qė ka ndodhur nė mbrėmjen e sė dielės, ka humbur jetėn Kade Nikollbibaj, motėr nderi nga Gjakova si dhe plagė trupore kanė marrė edhe dy bashkudhėtaret, njėra prej tė cilave ėshtė dėrguar pėr trajtim nė QKUK, ka nhjoftuar tė hėnėn Policia Rajonale e Pejės. Siē bėnė tė ditur Xhevat Ibra, zyrtar policor pėr medie, aksidenti ka ndodhur nė dalje tė Gjakovės nė drejtim tė Prizrenit, kur kamioni me rimorkio, me targa 03-563-AX tė cilėn e ngiste D.S.(1958) nga Peja, duke lėvizur prapa ka tentuar tė kyēet nė aksin kryesor rrugor. Nė ato momente, nga drejtimi i Gjakovės ka ardhur vetura "Wolsvagen Polo” 03-156-BR tė cilėn e ngiste motra e nderit Lėndita Dedaj(32 vjeē) e ku gjendeshin edhe dy kolege tė saj Kade Nikollėbibaj(32 vjeē) dhe Lushe Dedaj (48 vjeē). Vetura pėrplaset me rimorkion e kamionit dhe pastaj rrokulliset.

Si pasojė e kėtij aksidenti lėndime vdekjeprurėse ka marrė Kade Nikollėbibaj. Vdekjen e viktimės e kanė konstatuar edhe mjekėt. Ngasėsja e veturės Lėndita Dedaj, nga fshati Guskė i Gjakovės ka pėsuar lėndime mė tė lehta trupore, ndėrsa pėr shkak tė seriozitetit tė lėndimeve, bashkudhėtarja tjetėr, Lushe Dedaj ėshtė bartur nė QKUK nė Prishtinė. Trupi i pajetė i viktimės, me urdhėr tė prokurorit iu ėshtė dhėnė familjarėve pėr tė kryer ceremonitė mortore.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 7:40 am

Ja disa fotografi te Motres Simona
Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident A9cc5542482f2d3cc4906efb6185d31c


Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 303876_2707829852932_1172375199_33334410_397361397_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 389101_232211313510564_231293143602381_620946_462251258_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 310527_310798408949526_100000581074821_1144565_2091714426_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 388951_10150408054139268_624279267_8243893_1950194283_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 377050_231515416913487_231293143602381_619416_395627395_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 382583_231295926935436_231293143602381_618704_536332290_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 311441_231847910213571_231293143602381_620122_1227807022_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 392365_232244520173910_231293143602381_620978_1652067394_n

Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident 374019_232244326840596_231293143602381_620977_1985190581_n

Edituar pėr herė tė fundit nga Nora nė Wed Nov 23, 2011 7:50 am, edituar 2 herė gjithsej

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Nora prej Wed Nov 23, 2011 7:41 am

R.I.P Simona Nikollbibaj

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjakovė: Vdes motra e nderit nė aksident

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi