Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve

Shko poshtë

Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve Empty Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve

Mesazh nga Nora Wed Nov 30, 2011 8:53 am

Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve Dafinazeqiri

Ka vendosur t’i jap fund thashethemeve të cilat muajve të fundit janë shtuar në masë të madhe. Këngëtarja e njohur kosovare ka pohuar si të vërteta dy prej thashethemeve që kanë bërë më së shumti bujë.“E vërteta qëndron se unë nuk jam në lidhje me të (Krenarin). Si ndoshta edhe çdo lidhje tjetër, në një kohë zbehet lidhja dhe e vëren se nuk përshtatesh dhe vendosëm t’i japim fund”, ka thënë Daffy në “Prive”.Këngëtarja e njohur ka pohuar edhe shkëputjen e saj nga menaxheri Drin Zatriqi duke mohuar kështu edhe zërat se ajo është pjesë e produksionit “Baba Stars”.“S’kam qenë pjesë e produksionit Baba Stars nuk e di kush e ka shpikur. Drin Zatriqin menaxher e kam pasur por me kalimin e kohës nuk jemi përputh nga ana profesionale e menaxhimit të punës. Më nuk është menaxher i imi”, ka thënë këngëtarja.Por kjo nuk është e tëra. Daffy ka thënë se kësisoj ka ndërprerë realizimin e një klipit të këngës me Getoar Selimin “D&G”. “Kënga D&G është njëra prej këngëve pjesë e albumit. Ish menaxheri im më pat thënë ta bëjmë këtë këngë dhe pranova. Por me kohë u zhvilluan disa gjëra dhe nuk ka ecur puna siç kam menduar se do të shkojnë dhe janë ndërpresë automatikisht xhirimet”, ka thënë Daffy. Por ajo nuk do të ndalet. Ajo ka paralajmëruar këngën e re me klip “Supernova” dhe daljen e albumit në shitje, ani pse nuk ka dhënë data të sakta.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dafina Zeqiri u jap fund Thashethemeve Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi