Korba Shaqiri i jep fund beqarisė

Shko poshtė

Super Korba Shaqiri i jep fund beqarisė

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 8:59 amKėngėtari simpatik kosovar, Korab Shaqiri, ka vendosur t’i japė fund beqarisė sė tij, duke e kurorėzuar lidhjen e dashurisė me fejesė.

Kėtė hap tė rėndėsishėm nė jetėn e tij Korabi e ka marrė pas pėrfundimit tė masterit nė Tiranė, qė ka bėrė pėr kanto, si dhe pas njė suksesi tė jashtėzakonshėm nė muzikė, duke sjellė shumė hite nė skenėn muzikore nė Kosovė e Shqipėri, si dhe duke realizuar kėngė tė reja pėr kėngėtarė tė njohur dhe tė rinj.

Korabi ėshtė djali i kėngėtarit tė njohur tė muzikės mbarėshqiptare Ilir Shaqiri, qė pėr momenti ėshtė njė prej drejtorėve nė Radio-Televizionin e Kosovės, ka zyrtarizuar lidhjen e tij me njė vajzė jo tė njohur pėr publikun, por njė studente shumė e mirė e Universitetit tė Prishtinės, emrin e sė cilės ėshtė duke e mbajtur sekret deri kur tė rinjtė tė familjarizojnė lidhjen e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi