Madonna, perseri puthje lesbike ne skene

Shko posht

Super Madonna, perseri puthje lesbike ne skene

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 10, 2011 3:10 pmNicki Minaj ka marre nje dhurate interesante per ditelindjen e saj, pasi pop diva Madonna e puthi ne setin e xhirimeve te videoklipit te ri te dyshes.Madonna ka realizuar bashkepunimin Give Me All Your Love me reperen Nicki Minaj dhe keto dite po behen xhirimet e videoklipit. Ka rastisur qe sot te jete ditelindja e Nicki Minaj dhe pikerisht sot ne skenar ishte qe Madonna ta puthe bukuroshen Minaj.
Po xhiroj klipin ne prezence te madheshtise se Madonnas. Madonna sapo me puthi. Ne buze. Une jam ndier aq mire. Aq bute. Mendoj se eshte me e shijshme se sa puthja e saj me Britney ne 2005. Ky videoklip eshte epik. Te dua Madonna. Edhe puthja u regjistrua, ka shkruar Minaj ne Twitter.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi