Vig Poppa: Nuk e kemi vjedhur Party & Bullshit

Shko posht

Super Vig Poppa: Nuk e kemi vjedhur Party & Bullshit

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 12:03 pmReperi i grupit Kaos, Vigan Bardhi, ka hedhur posht pretendimet se knga e lansuar n bashkpunim me Dafina Rexhepin, Party & Bullshit sht projekt i vjedhur.
Edhe reperi i ndjer amerikan, Biggie Smalls n repertoarin e tij ka nj kng t titulluar Party & Bullshit dhe shum njerz kan vn n pikpyetje origjinalitetin e kngs s Kaos dhe Dafina Rexhepit Party & Bullshit, megjithse Vigg Poppa ka garantuar fansat pr autenticitetin e projektit.

Kjo sht pr t gjith ata q mendojn se e kan gjetur ku e kam vjedhur Party & Bullshit. Bravo, m keni zn. Info pr juve: Kto gjra bhen n muzik. Po t kishim prmendur kngn California Love, askush nuk do t thoshte asgj. Knga e Biggie Smalls ishte hit, por ju nuk e keni dgjuar. Po t kishim dashur t vjedhim nj kng, nuk do ta kishim vjedhur nj hit...e kuptoni?, u shpreh Vig Poppa n nj prej statuseve t tij n Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi