Fejohet Britney Spears

Shko posht

Super Fejohet Britney Spears

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:36 amI dashuri i kahmotshm i Britney Spears, Jason Trawick, ka konfirmuar spekulimet se ai dhe pop ylli jan fejuar.
Agjenti q sht n lidhje me Britney Spears q prej dy vitesh e ka br zyrtar lajmin e madh n nj sms drguar nj miku q sht dhe boss i Acces Hollywood, Billy Bush.

Po, ne jemi fejuar. Jam mbi hn, shkroi Trawick n sms.

Trawick zbuloi se ai ia propozoi martesn Britneyt para djemve Sean Preston dhe Jayden James, pasi ndjeu se ata sht mir t jen prezent n momentin e madhshtor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi