Nora dhe Roberti martohen n shtator

Shko posht

Super Nora dhe Roberti martohen n shtator

Mesazh nga Nora prej Mon Feb 20, 2012 8:30 amPas nj fejese t tejzgjatur nj prej ifteve m t bukur t show biz- it do t shkojn drejt altarit. Bhet fjal pr kngtaren Nora Istrefi dhe t fejuarin e saj Robert Berisha.

Pas nj lidhjeje disa vjeare t zyrtarizuar edhe me fejes, Nora dhe Roberti do t ojn nj hap m tej lidhjen e tyre, duke e kurorzuar n martes. ifti premton q dasma do t bhet kt vit. Me shum gjasa ceremonia martesore mund t organizohet n muajin shtator.

Jo m kot, dasma sht ln kt fillim vjeshte dhe jo gjat muajve t vers. Duke qen se miqt m t afrt t iftt jan koleg kngtar t cilt jan t angazhuar me koncerte gjat muajve t vers, ifti mendoi se muaji ideal pr ti pasur t gjith miqt afr do t ishte shtatori.

Dasma do t jet nj miks traditash, ka deklaruar Roberti, duam nj dasm moderne, por pa hequr dor nga tradita, ka prfunduar ai.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi