Varroset i gjalle nen balte, shpetohet nga ndihma e shpejte (video)

Shko posht

Super Varroset i gjalle nen balte, shpetohet nga ndihma e shpejte (video)

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 29, 2012 2:45 pm


Amerikani
nga Atlanta ka rene ne nj grope, e hapur pr rregullimin rrugs dhe
sht prpir nga balta ngjitse. Pr mrekulli, nj kalimtar ka pare nj
krah te ngritur dhe ka lajmruar menjher ndihmn e shpejte. Ndrkoh
qe ata mbrritn ne vend, burri thuajse nuk dukej fare. Sipas tyre, ai
ishte munduar te dilte dhe pasi nuk ka mundur ka humbur ndjenjat.

Pasi e kane kthyer ne kurriz, punonjsve u sht dashur rreth 1 ore pr
ta nxjerre me ane te nj shkalle. Gjate operacionit edhe njeri prej tyre
sht thithur nga toka, por qe ndihmuar nga shokt. Burri nga Atlanta
sht uar menjher ne spital. Zbulojeni videon e shptimit!
Verejtje: Videoja duhet pare ne Google Chrome

Besa-Bese

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi