Memli Krasniqi bhet baba

Shko posht

Super Memli Krasniqi bhet baba

Mesazh nga D3M1 prej Mon May 07, 2012 1:03 pm

Memli Krasniqi bhet baba F.0507144113650_m
Ministri i Kulturs Rinis dhe Sportit, Memli Krasniqi sht br baba pr t dytn her.
Familjes Krasniqi i sht shtuar edhe nj antar i ri n familje, i cili sht pagzuar me emrin Mal.

Memli Krasniqi sht i martuar me Meliza Mehmeti-Krasniqi dhe dyshja kan edhe nj vajz, e cila quhet Bora.

_________________
Memli Krasniqi bhet baba D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Memli Krasniqi bhet baba Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Memli Krasniqi bhet baba Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Memli Krasniqi bhet baba

Mesazh nga Nora prej Tue May 08, 2012 8:59 am

Urime u rrit me prind :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Memli Krasniqi bhet baba Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Memli Krasniqi bhet baba Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi