Rihanna merr ndihm nga mami

Shko posht

Super Rihanna merr ndihm nga mami

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue May 15, 2012 3:19 pm

Rihanna merr ndihm nga mami  Rihanna

Rihanna ka filluar q t pendohet pr prdorimin e alkoolit dhe postimin e fotove n Twitter dhe pr kt rast ka krkuar ndihmn e nns.

Mami i saj, Monica Fenty sht ajo q ka marr prsipr q t ndaloj sa m shum daljen dhe devijimin e Rihannas npr party

Monica ka kthyer shikimin ka ajo. Babai i Rihannas Ronald sht nj i varur nga kokaina. Monica nuk dshiron q vajza e saj t shkoj hapave t tij, tha nj burim pr mediat britanike

_________________
Rihanna merr ndihm nga mami  Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Rihanna merr ndihm nga mami  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna merr ndihm nga mami  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi