Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)

Shko posht

Super Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)

Mesazh nga D3M1 prej Fri May 18, 2012 7:51 pm

Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)  F.0518171028509_m
Reperi me fam botrore, Jay-Z, ka komplimentuar Rita Orn pr
hapat e par t karriers s saj, duke thn se entuziazmi i saj dhe
talenti do ta bjn at nj prej kngtareve m t mira t s ardhmes.
Jay-Z
ka folur pr Ritn n kuadr t fushats VEVO Lift UK, duke e quajtur
Ritn yll. Kngtarja shqiptare sht e kontraktuar me labelin ku
Jay-Z sht boss, Roc Nation.

Pr her t par e kam par n Ne York. Ajo ishte aq e mir, shfaqi
entuziazm t pa par. N nj moment ajo krcen nga skena, ndez
publikun dhe kjo e bn at fantastike, ka theksuar Jay-Z.

_________________
Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jay-Z: Rita Ora, yll i t ardhmes (video)  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi