Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″

Shko poshtė

Super Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 15, 2012 8:47 am

Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″ F.0615082337736_m
Elvana Gjata u shpall mbrėmjen e sė enjtes si fituesja e edicionit tė tretė tė spektaklit Dancing With The Stars Albania.
Elvana Gjata pėrveē trofeut tė “Dancing with the Stras 3”, ka fituar edhe njė apartament luksoz.

“Jam jashtėzakonisht shumė e emocionuar. Ndjej qė kam fituar me tė
vėrtetė shumė. Kjo ishte njė eksperiencė e jashtėzakonshme qė unė e
prisja, sepse qė e vogėl kam dashur tė merrem me balet. Dhe tani kam
fituar njė eksperiencė tė jashtėzakonshme qė do tė vlejė nė karrierėn
time ndaj i faleminderit publikut qė mė bėri tė fitoja kėtė garė sot”, u
shpreh Elvana.

Nė finale Elvana u pėrball me kėngėtarin Vedat Ademi dhe fitorja nė
fakt ishte e vėshtirė pasi pikėt e tė dyve ishin shumė afėr
njėri-tjetrit.

“Ka qenė vėrtetė eksperiencė e paharrueshme pėr mua. Dua tė
falėnderoj familjen time nė radhė tė parė, dy prindėrit e mi, dy
vėllezėrit e mi dhe motrėn time. Sigurisht qė tė gjithė produksionin,
pėrfshirė tė gjithė stafin”, ka thėnė Vedati.

_________________
Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″ D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Elvana fiton “Dancing With The Stars Albania 3″ Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi