Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xhemi në pritje të një djali

Shko poshtë

Xhemi në pritje të një djali  Empty Xhemi në pritje të një djali

Mesazh nga T-o-S-i Sun Feb 27, 2011 11:12 pm

Xhemi në pritje të një djali  27-xhemishehu4
Martuar me Elvis Sulon 3 shtatorin e shkuar, Xhemi Shehu ka preferuar të qëndrojë sa më larg të mundet nga vëmendja e publikut. Edhe pse asnjëherë nuk ia ka dalë mbanë, gjithnjë ka bërë të pamundurën për të ruajtur për vete sa më shumë detaje nga jeta e saj personale.
Ndryshe nga shumë kolege të saj, apo vajza të ekranit në përgjithësi, që edhe kur nuk i kanë, i shpikin “të rejat”, – sidomos nga jeta personale, Xhemi ka zgjedhur të kundërtën. Jehonës së ceremonisë së martesës shumë shpejt iu shtua lajmi se Xhemi Shehu priste fëmijën e parë. Të paktën javët e para, duke ndjekur dëshirën e të shoqit, Xhemi ëndërronte që nëntë muaj më pas të mbante në dorë një vajzë të vogël.
Por, pritja nuk zgjati shumë dhe tani as njërit as tjetrit nuk u vjen keq që në shtëpinë e tyre të re, pak muaj më vonë do t’i urojnë mirëseardhjen një djali.
“Nuk kam menduar të tërhiqem nga televizioni, sepse nuk kam arsye ta bëj. Meqë jam mirë, pse jo. Besoj, nëse gjithçka shkon mirë, do ta mbyll këtë sezon televiziv”, ka thënë Xhemi për revistën Klan.
T-o-S-i
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 34
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
Xhemi në pritje të një djali  Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Xhemi në pritje të një djali  Right_bar_bleue

Registration date : 17/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi