Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Shko poshtë

Merr fund lufta Rihanna vs Ciara. Empty Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Mesazh nga ditush Mon Feb 28, 2011 7:52 pm

Merr fund lufta Rihanna vs Ciara. Rihana1

Lufta e cila kishte shpërthyer më herët gjatë javës mes Rihannas dhe Ciaras duket të ketë marrë fund, me të dy këngëtaret të cilat i kanë kërkuar falje njëra tjetrës me anë të Twitterit, pas shkëmbimit të komenteve jo dhe aq të mira për njëra tjetrën nëpër mediumet amerikane.
Lufta mediatike filloi kur Ciara për RiRi tha: “Unë vrapova pas saj në një festë së fundmi. Ajo nuk ishte dhe aq e mirë. Është vërtet çmenduri, pasi gjithmonë më ka pëlqyer çfarë ka bërë ajo”.
Më pas Rihanna reagoi ashpër me anë të Twitterit, duke thënë se ajo me qëllim nuk e zgjodhi për fituese Ciaran. Kjo e fundit ia ktheu duke i thënë se nuk do të kalonte mirë po që se do ta takonte ndonjëherë në apo prapa skenës. Sidoqoftë, gjithçka përfundoi kur ato njëra tjetrës i kërkuan falje.
“Ciara vogëlushe, të dua! Ti më lëndove keq në televizion. Zemra më është thyer. Kjo është arsyeja pse reagova në këtë mënyrë. Më fal”, shkroi Rihanna në Twitter.
“Rihanna ti e di se sa të dua. Kemi bërë emisione dhe gjithçka tjetër. Ti thjesht më përule në atë festë. Falja pranohet”, u përgjigj Ciara.
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Merr fund lufta Rihanna vs Ciara. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Merr fund lufta Rihanna vs Ciara. Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi