Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër.

2 posters

Shko poshtë

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Empty Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër.

Mesazh nga ditush Mon Feb 28, 2011 7:55 pm

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Blero-300x193

Gjatë muajit të fundit gjithë shtypi rozë është foku-suar jo më tek aktiviteti i tij artistik, por tek historia e tij e dashurisë. Pikërisht, fejesa e këngëtarit Blero me Teuta Krasniqin ka qenë një lajm i komentuar,, e aq më tepër kur e fejuara e tij do të sjellë në jetë shumë shpejt një fëmijë.
Ishte ndoshta kjo arsyeja që çifti e çoi lidhjen e tyre drejt zyrtarizimit?! Ndoshta po. Ajo që kemi mësuar ne të “Bluetooth” është një fakt që hedh pak dyshime tek serioziteti i këngëtarit dhe gjithë historia e tyre. Kjo, pasi këtë verë, pikërisht në muajin gusht, Blero ka qenë për pushime me një tjetër vajzë. Dhe, kjo është një e vërtetë, jo një thashethem i dalë prej gojëve të liga.
Fotot ekskluzive që u servirim e shfaqin këngëtarin nga Kosova gjatë udhëtimit të tij për në Turqi. Ai ka qenë i shoqëruar nga vajza që shihni në foto, e cila gjatë këtyre momenteve ka qenë duke lexuar shtypin. Në krah të saj ka qenë këngëtari Blero, i cili në këtë rast duket se është maskuar me syze, edhe pse gjendej brenda në avion.
Çifti është shfaqur duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin gjatë udhëtimit, ndërsa me të zbritur në tokë të përqafuar ata kanë marrë udhëtimin drejt destinacionit të tyre. Nuk dihet se kush është vajza në këtë rast, por një gjë dihet që Teuta Krasniqi nuk është, edhe pse shoqëruesja ka të njëjtët flokë, biondë si e fejuara aktuale e Bleros. Nuk dihet nëse Teuta ka pasur dijeni për këtë histori ose jo…
Ndërkaq, para kësaj lidhjeje serioze aktuale, Blero ka qenë i fejuar me një vajzë nga Kosova që jetonte në Maqedoni.
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Empty Re: Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër.

Mesazh nga Nora Tue Mar 01, 2011 7:15 am

hahah tradhtari ku me dit sa her e ka tradhtu deri tash
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Empty Re: Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër.

Mesazh nga ditush Tue Mar 01, 2011 2:00 pm

ahhahaha pale ku me ditt
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër. Empty Re: Blero para se të fejohej më Teuta Krasniqin, pushime me një femër tjetër.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi