Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natali Portman: ‘Të fitosh çmimin ‘Oskar’ është çmenduri’

Shko poshtë

Natali Portman: ‘Të fitosh çmimin ‘Oskar’ është çmenduri’  Empty Natali Portman: ‘Të fitosh çmimin ‘Oskar’ është çmenduri’

Mesazh nga Gonna Tue Mar 01, 2011 9:03 am

“Falënderoj akademinë. Kjo është një çmenduri. Jam shumë mirënjohëse që kam rastin ta bëj këtë punë. Më pëlqen shumë aktrimi”, ka reaguar Natali Portman . Edhe pse është shumë e gëzuar me fitimin e çmimin, ajo ka deklaruar se të nominuarat e tjera në kategorinë e saj e kanë merituar më shumë këtë çmim. “Kam shpresuar që çmimin ta fitojë ndonjëra nga të nominuarat e tjera. Kam shumë admirim për ju”, u tha ajo Anete Beningut (The Kids Are All Right), Nikol Kidmanit (Rabbit Hole), Xhenifer Lorensit “Winter’s Bone) dhe Mishel Uilliamsit (Blue Valentine). Natali ka qenë favorite në garën për aktoren më të mirë. Më parë për rolin e saj ajo ka fituar një Glob të Artë dhe një çmim “BAFTA”.
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 37
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Natali Portman: ‘Të fitosh çmimin ‘Oskar’ është çmenduri’  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Natali Portman: ‘Të fitosh çmimin ‘Oskar’ është çmenduri’  Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi