Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė

Shko poshtė

Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė  Empty Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė

Mesazh nga D3M1 Fri Mar 11, 2011 5:45 pm

Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė  F.0311140820395_m
Dafina Zeqiri ėshtė shumė e angazhuar gjatė kėtij muaji me koncerte, obligime familjare, teksa punon edhe nė kompletimin e albumit, i cili me gjasė do tė vijė paralel me ditėt e nxehta tė verės.

“Kėto ditė jam mė shumė e angazhuar rreth koncerteve dhe mbrėmjeve tė ndryshme, ndonėse tė gjithė muajin mars nuk e kam tė ngarkuar me koncerte, pėr shkak se mamin e kam pak sėmurė, dhe mua po mė duhet tė udhėtoj mė shpesh drejt Suedisė. Por, prapė mund tė them se angazhimet aktuale janė tė shumta”, shprehet Zeqiri pėr “InfoPress”.

“Gjithashtu kam edhe shumė angazhime tjera rreth krijimeve, tė cilat pritet tė lansohen bashkė me albumin tim. Jam duke pėrgatitur disa kėngė tė reja, tė cilat prekin ritėm e balada. Deri tash i kam mbaruar vetėm tri kėngė, e kjo pėr faktin se jam duke punuar me producentė tė ndryshėm dhe po mė duhet tė lėvizi shpesh pėr tė dėgjuar kėngėt e pėr tė parė punėn e tyre”, shton Dafina teksa rrėfen edhe rėndėsinė e kėtij albumi pėr tė.

“Ky album ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr mua dhe dua ose tė jetė gjithēka tė jetė nė rregull ose tė mos dalė fare. Dua qė gjithēka tė jetė nė vendin e duhur e tė dalė mirė”.

Dhe ndonėse ende nuk e ka caktuar njė datė tė saktė se kur e gjithė puna e saj do tė lansohet nė treg, ajo shpreson se fansat e muzikės do tė mund ta kenė nė duar albumi i saj gjatė ditėve tė nxehta verore.

“Do tė mundohem qė albumi tė jetė i gatshėm pėr kėtė verė, nuk mund tė japė njė datė saktė, pasi jo gjithēka varet nga unė. Do tė jetė edhe njė kėngė me njė klip tė ri, qė do t’i paraprijnė albumit”, ka pėrfunduar Dafina. /Telegrafi/
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Albumi i ri i Dafinės vjen kėtė verė  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi