Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femra nuk e refuzon seksin

Shko poshtë

Femra nuk e refuzon seksin Empty Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Nora Mon Mar 14, 2011 8:19 am

Femra nuk e refuzon seksin Hott2-300x201

Femra nuk e refuzon seksin Hott1-300x198
Kur është fjala për seksin, problemi është te meshkujt, sepse ata as që dëshirojnë por as që kanë durim të mjaftueshëm që ndaj secilës femër, varësisht nga karakteri i saj, të sillen në mënyrë të posaçme. Aq më tepër, meshkujt janë të prirë që të gjitha femrat t’i vendosin në dy grupe: ato të cilat e duan seksin dhe ato të cilat nuk e duan. Mirëpo, kjo nuk është e saktë. Shumica e femrave nuk e refuzojnë seksin, por i refuzojnë meshkujt që nuk dinë t’u ofrohen.
Mosnjohja e teknikës së dashurisë prish edhe situatat më ideale. Disa meshkuj fare nuk e përfillin paralojën e dashurisë, ndërkaq disa të tjerë nuk kanë haber për zonat erogjene të trupit të femrës, të cilat kanë një rol shumë të rëndësishëm në kontaktet seksuale.
Pjesët më të ndjeshme të trupit të femrës ndaj nxitjeve erotike janë sisët, qafa, pjesët e brendshme të kofshëve dhe organet gjenitale.
Mirëpo, disa femra më shumë i eksiton puthja e butë të cilën e ndjejnë me pjesën e brendshme të muskujve apo miklimet e buta të flokëve, ndërkaq pothuajse secila femër i do puthjet dhe përqafimet e buta, para se të shkrehet tërësisht në dashurinë fizike.
Në një anketë vajzat e moshave të ndryshme i kanë dhënë shumë përgjigje interesante pyetjes se çfarë i eksiton më së shumti.
- Pa paralojën e dashurisë nuk mund të paramendoj marrëdhënien intime – ka thënë njëra ndër vajzat e anketuara.
- I dua puthjet në gojë – ka deklaruar një tjetër – mirëpo më së shumti më eksitojnë puthjet në sisë.
- Dëshiroj që i dashuri im të më puth nëpër tërë trupin – përgjigjet një vajzë tjetër.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Femra nuk e refuzon seksin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Femra nuk e refuzon seksin Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi