Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni

Shko poshtë

Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni   Empty Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni

Mesazh nga Rreze Tue Apr 05, 2011 9:48 am

Dafina Zeqiri ka konfirmuar se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjike për të zmadhuar gjoksin e saj.
Thashethemet se këngëtarja kishte operuar gjinjtë u përhapën javën e kaluar, por shumëkush dyshoi nëse ato janë të vërteta. Megjithatë këto dyshime i ka hequr vetë këngëtarja, e cila ka konfirmuar gjithçka.

Dafina ka folur për operimin si e ftuar në emisionin “Prive” të Klan Kosova ku ka thënë se ndërhyrja kirurgjike ishte bërë në Maqedoni. Por, ajo ka mohuar të ketë bërë operacione të tjera në buzë e fytyrë siç ishte raportua më herët nëpër disa media.

Këngëtarja ka treguar se më herët kishte bërë ndërhyrje vetëm në hundë, ndërsa është zotuar se gjithçka do të përfundojë me këtë ndërhyrje në gjoks dhe se nuk do të bëjë më të tjera operacione.

Ajo gjithashtu ka mohuar se ka anuluar koncerte për shkak të sëmundjes së nënës së saj, dhe gjithashtu ka treguar se faqet e saj në Facebook vazhdimisht po thyhen nga hakerët./Telegrafi/
Rreze
Rreze
Legend´s
Besa-Bess
Legend´sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 28
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni   Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni   Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi