Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme

Shko poshtë

Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme   Empty Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme

Mesazh nga Rreze Wed Apr 06, 2011 8:08 am

Finalisti i “Big Brother Albania”, Ergysi, i cili nuk arriti të kurorëzohej me çmimin final, gjatë një interviste për mediat shqiptare, ka thënë se ai ka kaluar një përvojë të paharrueshme në reality-shoun.
“Kam një mal me gjëra, por po them se e kam dashuruar ‘Big Brother’ dhe e konsideroj eksperiencën si ajo fabrika e dashurisë që kam ndërtuar aty brenda. Është një këngë e Xhovanotit që thotë: duke konsideruar që dashuria nuk ka çmim, do jepja gjithë dashurinë që kam për të provuar edhe pak”, ka thënë Ergysi.

Ndërsa i pyetur se a do të ndryshonte ndonjë gjë brenda kësaj eksperience, ai është shprehur: “Unë nuk jam njeri që jetoj me pishmane. Gjithçka kisha për të bërë në ‘Big Brother’ i bëra dhe nuk më ka ngelur gjë”./Telegrafi/
Rreze
Rreze
Legend´s
Besa-Bess
Legend´sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 28
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme   Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Ergysi: Big Brother përvojë e paharrueshme   Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi