Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje

Shko poshtė

Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje Empty Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje

Mesazh nga Nora Wed Apr 13, 2011 5:45 am

Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje Ingrid-gjoni-300x246

“Ka ardhur koha tė martohem dhe unė, ndiej dėshirėn pėr tė krijuar familjen time”. Ėshtė kjo dėshira mė e fundit qė kėngėtarja Ingrid Gjoni e ka shprehur publikisht nė programin “Pasdite nė Top Channel”, ndėrsa ka qenė e ftuar nė emisionin e pėrditshėm tė drejtuar nga Genta Popa.
Pyetjeve tė saj nė lidhje me jetėn private ajo iu ėshtė pėrgjigjur se pak a shumė nė kėtė mėnyrė, se tashmė qė ka kaluar njė jetė intensive artistike mes kėrcimit dhe muzikės, udhėtimeve e koncerteve po mendon seriozisht pėr t’u martuar dhe pėr tė krijuar sa mė shpejt familjen e saj.
“Mendoj qė pas njė jetė intensive, duke ushtruar karrierėn time muzikore, tani mė duhet tė gjej qetėsinė, duke krijuar njė familje tė mirė”. Nė intervistėn e para pak ditėve, ku u rrėfye pėr jetėn private, projektet artistike dhe frikėrat e saj, Ingridi theksoi se e vetmja gjė qė e tremb nė jetė, ėshtė vdekja. “Mė trembim ndodhitė nė jetė qė nuk janė nė dorėn time, se pėr tė tjerat jam optimiste, mjafton tė jem me shėndet mirė”, pohoi ajo.
Ndėrkohė pėr sa i pėrket dashurisė, ajo preferoi tė mos fliste me detaje konkrete pėr njeriun me tė cilin po jeton njė histori dashurie pėr momentin. Nuk dihet nėse ajo preferon qė tė organizojė ceremoni tė madhe martese, apo thjesht tė bėjė njė ceremoni tė thjeshtė celebrimi.
Gjithsesi, se si duket me veshje nuseje ajo e ka provuar njė herė sė bashku me modelen Skandinada Lalaj. Ato kanė pozuar tė dyja bashkė, tė veshura si nuse, me fustanet e zgjedhura tė sallonit tė nuseve “Frida Xhoi & Xhei” nė Tiranė. Kanė realizuar disa foto me fustane tė ndryshme, tė pėrshtatura me stilin dhe portretet e tyre.
Aktualisht, kėngėtarja ėshtė angazhuar me koncerte tė ndryshme nė Shqipėri dhe jashtė, ndėrsa po punon pėr njė kėngė tė re, tė cilėn do e publikojė sė shpejti. Nuk dihet se si po shkojnė punėt me tė dashurin e saj, pėr tė cilin nuk ka preferuar tė flasė hapur nė media.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ingridi: Kam vendosur tė martohem, ka ardhur koha tė krijoj familje Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi