Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill

Shko poshtë

Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill Empty Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill

Mesazh nga D3M1 Sun Apr 17, 2011 7:19 pm

Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill F.0417154930542_m
As nuk është anuluar, e as nuk do të mbahet më 29 prill – Koncerti i Busta Rhymes në Prishtinë madje do të mbahet më herët, më 25 prill.
Kështu ka konfirmuar vet organizatori Drin Zatriqi me anë të profilit të tij në Facebook, ku ka postuar dhe një video të këngëtarit i cili konfirmon se do të jetë në Prishtinë më 25 prill.

“Busta Rhymes njëherë tha se nuk do të vijë. Më pas tha se do të vijë. Busta Rhymes i ka anuluar shumicën e koncerteve, Prishtinën asnjëherë! Ai po vjen më 25 prill, katër ditë më herët…edhe më mirë”, shkroi në profilin e tij Drin Zatriqi.

Koncerti i cili do të mbahet më 25 prill në sallën 1 tetori do të jetë një prej më të mëdhenjve të parë ndonjëherë në Kosovë. Në të do të marrin pjesë edhe shumë rep grupe nga Kosova të cilat do jenë të pranishme në fazën warm-up. Ky koncert u mundësua nga Full House dhe NextLevel.
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zyrtare: Koncerti i Busta Rhymes më 25 prill Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi