Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë

Shko poshtë

Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë Empty Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë

Mesazh nga Nora Mon Apr 18, 2011 8:14 am

Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë F.0417133806872_m

Sekreti i familjes së Rihannas është zbuluar, me këngëtaren që besohet të ketë edhe tri vëllezër të mëdhenj nga babai i saj Ronald.
Krijuesja e hitit “Complicated”, emri i vërtetë i të cilës është Robyn Rihanna Fenty, ka dy vëllezër më të vegjël se ajo nga martesa 14 vjeçare e Ronaldit me nënën e saj Monica.

Por, tani Ronald ka konfirmuar se Rihanna është edhe motra më e vogël e tri fëmijëve të tij të tjerë, që të tre nga tri nëna të ndryshme me të cilat kishte pasur marrëdhënie babai i këngëtares.

Kandy, e cila punon si farmaciste në vendlindjen e Rihannas, Barbados, ka këmbëngulur se vajzat e saj Brandy dhe Crystal janë shumë krenare me sukseset e tezes së tyre, Rihannës.

“Vajzat e mia kanë menduar se është shaka dhe tani ata e duan faktin se tezja e tyre është një prej këngëtareve më të famshme në botë. Ata e duan muzikën e saj dhe gjithmonë këndojnë këngët e saj me zë të lartë”, theksoi Kandy, motra jo-biologjike e Rihannës.

Pos Kandyt, Rihanna nga Ronaldi si motër jo-biologjike ka 30 vjeçaren Samantha ashtu si 27 vjeçarin Jamie.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna ka vëllezër dhe motra tjerë Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi