Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time

Shko poshtė

Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time Empty Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time

Mesazh nga Nora Sat Apr 23, 2011 9:40 am

Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time Zanfina-Ismajli-300x189

Ajo i ndodhet pranė nė ēdo aktivitet, fotosesion apo koncert ku kėngėtarja merr pjesė.
Mona, e ėma e Adelina dhe Zanfina Ismajlit ka njė raport shumė tė ngushtė me tė bijat, sidomos me Zanfin, tė cilėn e shoqėron ngado. Ėshtė e qartė qė kur vjen puna te besimi dhe konfidencat e ngushta, thuajse tė gjithė personazhet publikė
besojnė mė shumė te familjarėt e tyre, aq mė tepėr qė nė trojet shqiptare ende roli i menaxherit tė artistėve nuk ėshtė konsoliduar. “Fillimisht raporti ynė ėshtė familjar, pasi jemi njė gjak, por edhe raporti shoqėror ėshtė shumė i rėndėsishėm, pasi mamanė time, Monėn, e kam shoqen mė tė afėrt, madje me njėra-tjetrėn jemi mė shumė shoqe.
Gjithmonė e kam me vete, as nė emisione nuk shkoj pa tė sepse jemi shumė tė lidhura dhe pa mbėshtetjen e saj ndoshta nuk do kisha bėrė as 50 pėr qind tė gjėrave qė kam bėrė deri mė tani”, ėshtė shprehur Zanfina pėr tė ėmėn, duke shprehur konsideratat mė tė larta si fėmijė.
Ndėrkohė qė e motra e saj mė e madhe, e cilėsuara Diva, Adelina Ismajli, po pėrpiqet me sukses tė depėrtojė nė tregun muzikor europian, Zanfina Ismajli, tė cilėn e kemi parė shpesh nėn shoqėrinė e Dafina Zeqirit, tė cilėn e ka konsideruar kolegen e saj mė tė afėrt, ka thėnė se ėshtė duke u pėrgatitur pėr njė kėngė tė re me videoklip. Natyrisht, shumė hot, si pėr tė justifikuar edhe faktin qė ka njė kohė relativisht tė gjatė qė u mungon ekraneve muzikore dhe fansave tė saj!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zanfina Ismajli: Shoqe tė ngushtė kam Monėn, mamanė time Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi