Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave

Shko poshtë

Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave Empty Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave

Mesazh nga Nora Wed Apr 27, 2011 4:11 pm

Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave Leonora-jakupi-300x263

Tashmë jemi mësuar që Leonora për çdo vjet të sjellë risi dhe freski në këngët e saj
Ajo tani e disa muaj ka nisur punën për albumin e saj më të ri, që pritet të lansohet gjatë këtij sezoni verorë. Sipas saj albumi do të përmbajë këngë mjaftë të mira, me disa rryma muzikore, do të jetë një album më ndryshe, që pritet të korrë shumë suksese.
“Momentalisht jam duke u marrë me punën e albumit, që besoj se do të jetë një surprizë e mirë për adhuruesit e mi. E them këtë ngase po mundohem që albumi të përmbajë këngë sa më të mira dhe të pëlqyera nga publiku. Do të jetë një album verorë, ku publiku do të mund t’i shijoj këngët pikërisht në muajt e nxehtë të verës”.
Përveç albumit që do të lansoj, Leonora do të përgatitë edhe disa videoklipe për të cilat nuk preferon të zbuloj më shumë.
“Natyrisht që krahas albumit do të ketë edhe videoklipe, në të cilat do të mundohem të paraqitem sa më bukur dhe më ndryshe” shton ajo. Sa i përket jetës sa saj jashtë këngës, Leonora vazhdon të jetoj ende si beqaresh për faktin se nuk ka arritur ta gjejë ende shpirtin e saj binjak. “(Qesh) vazhdoj t’i kalojë ditët e bukura të pranverës ende në statusin e beqareshës” përfundon ajo.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Leonora Jakupi në përgatitje të surprizave Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi