Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

Shko poshtė

Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”   Empty Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”

Mesazh nga Nora Fri Apr 29, 2011 4:25 pm

Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”   F.0429152920645_m

Tashmė kėnga e saj ėshtė pėrzgjedhur pėr nė gjymsėfinalen e festivalit “Top Fest 8”. E teksa po pret paraqitjen e saj tė radhės atje, kėngėtarja Teuta Kurti ka lansuar nė treg edhe klipin e kėsaj kėngė.
“Fatmirėsisht, klipi pėrshtatet me kėngėn dhe e vėrteta ėshtė se nuk ka qenė lehtė tė xhirohet sepse kur e kam xhiruar klipin ka qenė ekstrem ftohtė. Isha me fustan mirėpo pėr fat nuk jam sėmuar dhe gjithēka ka pėrfunduar mirė”, ėshtė shprehur Kurti pėr Infopress.

Ndėrsa Teuta ka theksuar se pėrkundėr vlerėsimeve shumė tė mira pėr kėngėn, ajo do tė jetė e kėnaqur me ēfarėdo vlerėsimi qė do tė vijė nga juria profesionale.

“Tash kėndohet ‘live’ dhe ėshtė njė plus edhe pėr mua edhe pėr tė gjithė kėngėtarėt tė cilėt janė tė aftė tė kėndojnė ‘live’. Jam tip shumė pozitiv. I marrė njėjtė sikur humbjet si fitoret. Nuk jam i sėmurė prej ambicieve, kėshtu qė shpresoj qė kėnga do tė ketė sukses”, ka pėrfunduar Kurti.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Teuta vjen me klipin “Pretendo pa lindur”   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi