Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina nuk i këndon Canës

Shko poshtë

Adelina nuk i këndon Canës Empty Adelina nuk i këndon Canës

Mesazh nga Nora Sat May 07, 2011 12:06 pm

Adelina nuk i këndon Canës F.0507133245370_m

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri e cila këto ditë ka realizuar klipin e këngës “Bad boy”, ka thënë se kjo këngë u kushtohet femrave.
“Kjo këngë u kushtohet femrave që kanë ‘fatin’që në jetën e tyre të takohen me djemë të këqinj” theksoi thënë Adelina.

Për bukuroshën Tahiri ka pasur shumë spekulime për një lidhje të mundshme mes saj dhe Lorik Canës. Këto dyshime nga mediat filluan kur ajo ishte parë shumë shpesh në Stamboll të Turqisë.

Por, Adelina nuk u kushton shumë rëndësi këtyre deklaratave, pavarësisht se ajo as nuk ka mohuar e as pohuar një lidhje të mundshme.

“Unë jam munduar të eci me muzikën dhe punën time, e jo me lajme e deklarata që kanë lidhje me jetën time private”.

Deklarata e saj vë në dyshim që kënga ‘Bad boy’ nuk i është kushtuar Lorik Canës. Adelina kohë më parë ka qenë pjesë e reality-shou “VIP Shpija2” ku ka luajtur rolin e agjentës ku ka thënë që ka pranuar ftesën të jetë pjesë e këtij shou jo si konkurrente pas që natyra e saj është shumë e butë.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Adelina nuk i këndon Canës Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adelina nuk i këndon Canës Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi