Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

2 posters

Shko poshtë

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese Empty 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Nora Fri Jun 17, 2011 8:38 pm

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese F.0617211652233_m

Reperi 50 Cent ka akuzuar rëndë studion e tij regjistruese me anë të Twitterit, duke shkruar se ata po lëvizin shumë ngadalë në lansimin e albumit të ri të reperit.
Krijuesi i hitit “In Da Club”, i cili ka nënshkruar kontratë me Interscope Records, është duke punuar në albumin e pestë “Black Magic”, i cili është i gatshëm për t’u lansuar, por kjo nuk po ndodh për shkak të përplasjeve të reperit me studion regjistruese për atë se kur dhe si të lansohet.

“Ok, unë tentova të jem i ftohtë me studion time regjistruese. Unë shkova atje për t’u takuar dhe ndjeva se ata po lëvizin shumë ngadalë. Unë punova vërtet shumë në këtë album dhe unë nuk do të lejoj që ai të dalë ashtu sikur m*t. Tërë karrierën kam punuar për këtë dreq, kështu që le të zgjohen dhe le të punojnë”, ka thënë ‘fifty’.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
50 Cent akuzon studion e tij regjistruese Left_bar_bleue100 / 100100 / 10050 Cent akuzon studion e tij regjistruese Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese Empty Re: 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Lordi Mon Jun 20, 2011 11:48 am

doti ngarkoj disa video live nga un personalisht ne nje nat te 50centi :) para 1 javve :)
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 37
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
50 Cent akuzon studion e tij regjistruese Left_bar_bleue100 / 100100 / 10050 Cent akuzon studion e tij regjistruese Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi