Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia

Shko poshtë

Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia Empty Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia

Mesazh nga Nora Mon Jun 27, 2011 5:38 pm

Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia Bojkeni

Bojkeni dhe Olesia, nuk jetojnë më bashkë. Dashuria e nisur që në vitin 2006, pas një njohje krejt rastësore gjatë një feste ditëlindjeje, mesaduket është në krizë.
Bluetooth duke iu referuar burimeve të vete ka mësuar se artisti i njohur aktualisht nuk jeton më me të shoqen dhe se kjo periudhë ‘ndarje’ është bërë e ditur dhe shpërndarë shpejt fillimisht në rrethin e ngushtë shoqëror të çiftit, e më pas nga të tjerë të njohur.
\”Bluetooth\” shkruan se qershori është muaji i katërt që Bojkeni nuk jeton në të njëjtën shtëpi me bashkëshorten e tij Olesia dhe kjo është cilësuar si një periudhë reflektimi nga ana e të dyve.
Nuk dihet sesi do të shkojë më tej martesa e tyre, por ajo që është e sigurtë për momentin është që marrëdhënia e tyre është vërtet në krizë.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ndahet Bojkeni, kantautori largohet nga shtëpia Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi