Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video)

Shko posht

Super Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 4:14 pm

Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) 05-hot_0507111309_1

Me 62 hot doga t glltitura pr 10 minuta, Joey Chestnut konfirmohet kampioni i gars tradicionale t organizuar n Coney Island (SHBA) n 4 korrik, n gars se kush mund t glltis m shum hot dog n nj koh sa m t shkurtr. Vitin e kaluar Chestnut kishte arritur t hante 68 hot dog t ofruar nga Nathan, bari historik i plazhit njujorkez. Dika e re n kt edicion t pest ishte edhe pjesmarrja e grave n nj kategori kushtuar atyre dhe fituese ka qen Sonya Thomas Stuffs, q ka glltitur 40 hot dog, transmeton BW.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi