Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bn be n Zot me gnjeshtr, e godet rrufeja

Shko posht

Super Bn be n Zot me gnjeshtr, e godet rrufeja

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 11, 2011 8:10 am

Bn be n Zot me gnjeshtr, e godet rrufeja 10-ben-be_1007112232_1


M vraft Zoti me rrufe, nse t kam marr ndonjher para borxh.

Kjo sht ajo q ka thn nj burr nga Kina, duke e ditur q po gnjente. Disa minuta m von at vrtet e goditi nj rrufe. Pasi e uan n spital, fatmirsisht shptoi.

Tre vjet m par, ai i mori borxh nj mikut t vet pr dasmn e tij. Shumn q e mori borxh, nuk e ktheu m. Kur shoku i tij ia krkoi, ai zuri be Zotin, duke e ditur q po gnjente dhe e goditi rrufeja, transmeton agjencia Noa.._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Bn be n Zot me gnjeshtr, e godet rrufeja Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bn be n Zot me gnjeshtr, e godet rrufeja Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi