Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat zbukurohen pr t joshur femrat tjera

Shko posht

Super Femrat zbukurohen pr t joshur femrat tjera

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 18, 2011 5:47 am

Femrat zbukurohen pr t joshur femrat tjera Zbukurim-femrat-300x221

Ndoshta meshkujt do t zhgnjehen paksa kur t kuptojn se femrat rregullohen pr t joshur vmendjen e femrave t tjera, dhe jo t atyre.
Kur nj femr prgatitet pr t dal dhe vendos se far do t vesh, ajo i ka n mendje shoqet e saj dhe mendon nse atyre do tu plqej zgjedhja q ajo ka br.
Nj hulumtim i realizuar te 2.000 femra e ka shuar mitin se femrat kalojn or t tra para pasqyrs pr t trhequr vmendjen e meshkujve. E vrteta sht krejt ndryshe- femrat zbukurohen pr tu plqyer femrave tjera.
Madje, rreth dy t tretat e femrave mundohen t sigurojn komplimente nga femrat tjera. Megjithat, meshkujt nuk duhet t xhelozojn n kt drejtim, pasi q kur bhet fjal pr modn, femrat din t vlersojn m mir.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Femrat zbukurohen pr t joshur femrat tjera Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Femrat zbukurohen pr t joshur femrat tjera Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi