Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qeni me dy pal vesh n Kin

Shko posht

Super Qeni me dy pal vesh n Kin

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:37 am

Qeni me dy pal vesh n Kin 21-qeni_2107112011_1

N provincn kineze Xiniang sht zbuluar nj qen me dy pal vesh, kan transmetuar mediet lokale.
Pronari i ktij qeni t pazakont, Peng Kujang nga Vulumukia, thot se qenin e ka marr si dhurat nga miqt para nj viti.
Asgj t pazakonshme nuk kemi vn re q para 6 muajve, kur nisn ti rriten edhe nj pal vesh, prapa atyre natyror, ka thn Peng.
Me kalimin e kohs vesht u rritn edhe m shum dhe tani jan br 10 centimetra t gjat.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Qeni me dy pal vesh n Kin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Qeni me dy pal vesh n Kin Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi