Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvana nuk komenton lidhjen me Florin

Shko poshtë

	  Elvana nuk komenton lidhjen me Florin   Empty Elvana nuk komenton lidhjen me Florin

Mesazh nga Nora Tue Jul 26, 2011 9:00 am

	  Elvana nuk komenton lidhjen me Florin   F.0726103949421_m

Ka kohë që janë duke qarkulluar fjalë për një lidhje dashurie mes këngëtares Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi, por kjo asnjëherë nuk u mohua e as pohua.
Gjatë një interviste për media shqiptare këngëtarja Elvana Gjata ka mohuar të gjitha këto spekulime duke thënë se është lodhur duke shpjeguar jetën e saj private dhe se tash është shumë e përqendruar në anën profesionale.

“Të them të drejtën jam lodhur duke shpjeguar jetën time private, marrëdhënien time me Florin që e kam stër-thënë nëpër media të ndryshme. Jam duke punuar kaq fort, me kaq shumë dashuri dhe energji këto kohë sa nuk dua t’i jap rëndësi kësaj pjese sepse nuk bën gjë tjetër veçse tërheq vëmendjen kot”, ka thënë Elvana.

Këngëtarja këto ditë ka realizuar këngën “Afër dhe Larg” ndërsa së shpejti do të vijë me album të ri dhe pret t’i lansojë pesë videoklipe këtë vit.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
	  Elvana nuk komenton lidhjen me Florin   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100	  Elvana nuk komenton lidhjen me Florin   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi