Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën

Shko poshtë

 	  Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën   Empty Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën

Mesazh nga Nora Wed Jul 27, 2011 5:35 am

 	  Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën   F.0726111159597_m

Adelina Emini, e cila së fundi ka realizuar këngën “Tipsy” në bashkëpunim me Genc Prelvukaj, gjatë një interviste për Telegrafi ka thënë se “fatmirësisht” zemra e saj nuk është “thyer” asnjëherë deri më tani.
“E di që nuk do ta besoni, por fatmirësisht deri më tani, nuk kanë arritur të ma thyejnë zemrën. Ndoshta, pse është vështirë të depërtosh tek ajo”, ka thënë Adelina.

E pyetur se çfarë mund ta bëjë një femër më të mençur në dashuri, dështimet apo fitoret, ajo ka thënë: “Kur njeriu mëson nga gabimet, atëherë i bie që në këtë rast edhe femra të bëhet më e mençur dhe më e fortë nga dështimet”.

Këngëtarja ka pohuar se është një femër shumë e guximshme. “Jam mjaft e guximshme për diçka që vërtetë e dëshiroj, di edhe të rrezikoj duke i pasur parasysh edhe pasojat e rrezikut. Deri më tash, nuk kam ndonjë gjë që do të kisha lakmuar”, ka shtuar Adelina.

Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
 	  Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 	  Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrën   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi