Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indiani i vogl lindi me 34 gishta

Shko posht

Super Indiani i vogl lindi me 34 gishta

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 27, 2011 5:40 am

 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta F.0726193053273_m

Indiani Akshat Saxena u regjistrua n librin e rekordeve Guinness, pasi festoi ditlindjen e par t jets. Pr fat t keq, djaloshi u regjistrua n librin e rekordeve pr shkak t nj rregullimi gjenetik- ai lindi m 34 gishta n duar dhe kmb.
Djaloshi nga Uttar Pradeshi n Indi sht lindur me nga shtat gishta n duar dhe nga dhjet n kmb dhe deri m tash ai iu nnshtrua disa operacioneve.

Ai sht fmija yn i par dhe isha shum e lumtur, por kur kam par se sa gishta kishte mbeta e shokuar, tha nna e fmijs Amrita Saxena, shkruan Daily Mail.

Njri nga miqt e familjes iu tha se me siguri djali i tyre sht fmija me m s shumti gishta n bot dhe kshtu vendosn ta kandidojn voglushin pr librin e rekordeve Guinness. Rekordin e mhershm e mbante kinezi i cili ishte lindur me 31 gishta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Indiani i vogl lindi me 34 gishta

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jul 27, 2011 9:22 am

Kush ka munges weq e kontaktoni :P

_________________
 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 	  Indiani i vogl lindi me 34 gishta Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi