Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?

Shko poshtë

Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?  Empty Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?

Mesazh nga Nora Thu Jul 28, 2011 5:55 am

Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?  Bleona+eliza

Disa ditë pasi Eliza Dushku ka postuar në Twitter se është krenare që është shqiptare, Bleona Qereti gjithashtu ka postuar disa mesazhe në Twitter, në të cilat i drejtohet aktores me origjinë shqiptare. Nuk dihet ende me saktësi por mendohet se Bleona Qereti dhe Eliza Dushku kanë pasur një zënkë, ndoshta në lidhje me "të qënit krenare që janë shqiptare".

"Gëzohem që po shkruan tek unë për pak më tepër reklamë për të thënë ′se je patriotike′ në të qënit shqiptare. Do të ishte mrekulli sikur të ishte me të vërtetë vendi yt. Dhe të kishe lindur atje. Cfarë ke bërë për Shqipërinë kohët e fundit? ′Një krenare që është shqiptare′ duhet ta dijë se nëse sulmon një shqiptar, përgjigja do të jetë më e madhe se sa e pret" ka shkruar Bleona në faqen e saj në Twitter duke iu drejtuar Eliza Dushkut.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur midis Bleonës dhe Elizës por mendohet se ka të bëjë me thashethemin e mohimit të gjuhës shqipe nga Bleona.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "zënkë" në Twitter?  Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi