Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn

Shko poshtė

Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn Empty Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn

Mesazh nga Nora Thu Jul 28, 2011 10:05 am

Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn Edona_llalloshi1311776511_thumb_baza1325_225

Kėngėtarja Edona Llalloshi, tani ditėlindjen e saj tė 32-tė e festoi nė statusin e nėnės. Nė adresėn e saj, nė Facebook, kanė arritur me qindra mesazhe urimi nė shenjė tė gėzimit edhe pėr faktin qė kėtė ditėlindje ajo e kaloi bashkė me vajzėn, Doa.
Ajo ndihet e lumtur pėr kėtė fakt, ndonėse thotė se ėshtė emocion i madh qė nuk mund ta pėrshkruajė me fjalė. “Jam shumė e lumtur qė tani ditėlindjen time tė 32 –tė, pėr herė tė parė po e festoj bashkė me vajzėn time, Doa. Gjatė tėrė ditės kam arritur tė marrė shumė mesazhe nga familjarėt dhe shumė adhurues tė mi dhe me tė vėrtetė kam pasur njė emocion tė pa pėrshkruar”, ka thėnė ajo.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi