Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë

Shko poshtë

Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë Empty Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë

Mesazh nga Nora Thu Jul 28, 2011 12:28 pm

Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë Dafina-Zeqiri

Edhe pse ka pak ditë që ka publikuar këngën e saj më të re, klipi i së cilës është xhiruar në Australinë e largët, “Dangerously in love”, ku shfaqet me një bikini, me një trup të tonifikuar dhe me abdominale (muskujt e barkut) që do t’ia kishte zili çdo femër; sërish Duffy-n nuk e kanë lënë rehat thashethemet…
Më të fundit janë ato rreth një shtatzënie të mundshme të saj, me të fejuarin Krenar Cocaj. Me sa duket, ata që janë dyshues, kanë marrë shkas nga “vala e shtatzënisë” që ka përfshirë shumë këngëtare shqiptare.
Por ja që Dafina Zeqiri ka deklaruar në një program televiziv se ky nuk është rasti i saj. Pasi i la disa ditë të flasin mediet rreth kësaj çështjeje, vetë hitbërësja e “Dangerously in love”, Duffy, ka thënë: “Shtatzënë?! Nuk është fare e vërtetë, faleminderit shumë!” Këngëtarja, e cila nuk është as 22 vjeçe, me siguri i ka lënë këto thashetheme të trazonin shtypin për disa javë, me qëllim që të ishte në qendër të medieve.
Ajo është duke u përkushtuar seriozisht me muzikën këto kohë, madje thuhet se kënga e saj e radhës do të jetë një bashkëpunim me reperin Getoar Selimi të grupit “Tingulli 3NT”.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dafina Zeqiri nuk jam shtatzënë Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi