Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa del haptas me të dashurin

Shko poshtë

 	  Vesa del haptas me të dashurin Empty Vesa del haptas me të dashurin

Mesazh nga Nora Fri Jul 29, 2011 3:00 pm

 	  Vesa del haptas me të dashurin F.0729151559574_m

Vesa Luma më në fund ka dalë në publik me të dashurin e saj, me të cilin është duke kaluar kohë të bollshme së bashku.
Djaloshi fatlum është Kreshnik Zalli, i cili jeton në SHBA, por që së fundi është kthyer në Kosovë për pushime dhe për të parë të dashurën e tij.

Derisa Vesa mbrëmjeve është duke zhvilluar koncerte të vazhdueshme si në bregdetin shqiptar dhe atë të Malit të Zi, gjatë ditës ajo kënaqet në shoqërinë e të dashurit.

“Vesa është në momentet e veta më të mira, pasi i dashuri i është kthyer nga Amerika. Janë bashkë pothuajse në çdo koncert që është duke mbajtur Vesa. Duken çift i lumtur dhe lidhja e tyre po shkon për mrekulli”, ka treguar një shoqe e këngëtares, përcjell gazeta Standard.

Vesa Luma është e lidhur me Kreshnik Zallin prej më shumë se dy vitesh dhe pavarësisht se kanë jetuar larg njëri-tjetrit lidhja e tyre duket se ka mbetur e fortë.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
 	  Vesa del haptas me të dashurin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 	  Vesa del haptas me të dashurin Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi