Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq

Shko poshtë

Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq Empty Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq

Mesazh nga Nora Wed Aug 03, 2011 10:50 am

Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq 02-blero_0208112148_1


Blero dhe Duffy miq? Kjo mund të ketë ndodhur kohë e kohë më parë. Mësohet se Blero dhe Duffy nuk flasin më prej kohësh, madje i shmangen njëri-tjetrit sikur të kishin ndonjë sëmundje ngjitëse. Veçse është për t’u admiruar heshtja e tyre mediatike. Asnjëri prej të dyve nuk flasin keq për njëri-tjetrin në media, por e bëjnë këtë gjë mes miqve të ngushtë. Kjo ftohje mes dy artistëve erdhi në një kohë kur fama e Duffyt po rritej. Por, siç dihet nga të gjithë, Blero ka qenë artisti i parë i cili e bëri të njohur këngëtaren. Duffy pati një rol fare të vogël në hitin e Bleros “living la vida loca”. Mirëpo suksesi i madh që pati kënga bëri që të njiheshin edhe vlerat e një këngëtareje si Duffy, e cila deri në atë kohë ishte fare e panjohur. Kjo duket se është edhe arsyeja e një hatërmbetje nga ana e Bleros, e cila u thellua edhe më tej nga reagimet indiferente të këngëtares. Sot, dy ish-miqtë sillen si të ishin dy të panjohur me njëri-tjetrin, transmeton BW.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blero e Dafina, nga miq shndërrohen në armiq Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi