Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova

Shko poshtë

Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova Empty Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova

Mesazh nga Nora Wed Aug 03, 2011 12:07 pm

Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova F.0803132721257_m

Bleona Qereti kohëve të fundit është duke dashur që në çdo mënyrë t’i dëshmojë publikut se ajo është krenare që është shqiptare.
Pasi nuk kishe pranuar të thotë faleminderit në gjuhën shqipe në një intervistë për mediat amerikane, këngëtarja nga Shqipëria pati marrë shumë kritika dhe sharje nga publiku. Por, sipas saj e gjithë kjo ‘zhurmë’ ishte bërë pa nevojë sepse e gjitha ka qenë një keqkuptim.

Së fundi Bleona ka shkruar në profilin e saj në njërin prej rrjeteve sociale që “mbeturinat serbe” të largohen sa më shpejt nga Kosova.

“Të nderuar bashkëkombës, jam e shokuar nga ngjarjet e fundit në veri të Kosovës. Ndjej dhembjen me familjen e Heroit Enver Zymberit, Heroit më të ri të popullit tonë. Lavdi i qoftë. Uroj që sa më shpejt mbeturinat serbe të largohen përfundimisht nga toka e bekuar e Kosovës”, kishte shkruar Bleona.

Bleona kohë më pare kishte deklaruar që është duke u përgatitur për një këngë të re për të cilën është duke bashkëpunuar me njërin nga producentët e famshëm botëror, Timbaland.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bleona: Mbeturinat serbe të largohen nga Kosova Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi